Kdo založil Home Credit?

admin

.

Kdo založil Home Credit? Home Credit je nebankovní finanční společnost, která nabízí finanční služby a řešení v oblasti spotřebitelského financování. Společnost byla založena v roce 1997 a má sídlo v Praze. Kdo stojí za tímto úspěšným podnikáním?

Většinovým vlastníkem Home Creditu je Tomáš Jirsa, dřívější byznysový partner mluvčího skupiny PPF Radima Ochvata a v té době jednatel publicistického serveru Info.cz (který je vlastněn vydavatelstvím CMI News miliardáře Daniela Křetinského). Křetinský je jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v České republice a má bohatou historii v bankovnictví a financích.

Jirsa působil ve skupině PPF jako byznysový partner a přispěl k rozvoji jejího úspěšného podnikání. Poté, co se v roce 1997 od skupiny PPF odštěpil, spojil se s Daniel Křetinským a společně založili Home Credit.

Home Credit začal v České republice a postupně se rozšířil do více než deseti zemí. V současné době má Home Credit přes 15 milionů zákazníků, z čehož vyplývá, že se jedná o jednu z největších finančních společností v oblasti spotřebitelského financování.

Tomáš Jirsa a Daniel Křetinský jsou nerozluční přátelé a spolupracovníci od samého počátku. Po mnoha letech společného podnikání a úspěchu se Jirsa a Křetinský rozhodli Home Credit ještě více rozšířit a v roce 2019 se spojili s čínskou společností China CITIC Bank, aby založili joint venture s názvem Home Credit China.

Jirsa a Křetinský jsou oba úspěšní podnikatelé, kteří se úspěšně angažují v bankovnictví a financích po celém světě. Jirsa je výkonným ředitelem a Křetinský je předsedou představenstva Home Creditu.

Home Credit je založen na zásadách otevřenosti, transparentnosti a inovací. Společnost se snaží poskytovat svým zákazníkům špičkové finanční řešení, které jim pomůže dosáhnout jejich finančních cílů.

Kdo je tedy Tomáš Jirsa, zakladatel Home Creditu? Tomáš Jirsa je český podnikatel, který se angažuje v bankovnictví a financích po celém světě. Jeho nejúspěšnější podnikatelský podnik je Home Credit, který vlastní společně s Daniel Křetinským.

Tomáš Jirsa a Daniel Křetinský jsou úspěšní podnikatelé, kteří se angažují v bankovnictví a financích po celém světě. Tomáš Jirsa je výkonným ředitelem Home Creditu a Daniel Křetinský je předsedou představenstva Home Creditu. Home Credit je nebankovní finanční společnost, která poskytuje špičkové finanční řešení zákazníkům po celém světě. Společnost byla založena v roce 1997 Tomášem Jirsou a Danielem Křetinským a má své sídlo v Praze. Home Credit je úspěšným podnikem, který má přes 15 milionů zákazníků. Jeho zakladatelé jsou otevřeni inovaci a transparentnosti a přispívají k rozvoji spotřebitelského financování po celém světě.

Napsat komentář