Co znamená srdce na Facebooku?

admin

Updated on:

Emotikony na Facebooku obohatily naše konverzace a pomohly nám vyjádřit se. A teď, na den lásky, Facebook přichází s novou sadou emotikonů, která se skládá z pěti různých srdcí.
Pětice nových emotikonů má podobu srdce (Love, v češtině Super), rozesmátého obličeje (Haha), překvapeného obličeje (Wow, v češtině Paráda), smutného obličeje (Sad, To mě mrzí) a naštvaného obličeje (Angry, To mě štve). Každý z nich se používá ke znázornění odlišných emocí, které mohou pomoci vyjádřit náš názor.
Srdce na Facebooku můžete použít, když chcete něco „líbit“. Například můžete použít srdce Love, když chcete vyjádřit, že se vám něco líbí, nebo že máte někoho rádi. To je stejné jako když říkáte „Super“.
Dalším emotikonem, který můžete použít, je Haha. To se obvykle používá, když se něco směšného stane, nebo když se chcete podělit o nějaký vtip. Wow se používá, když chcete vyjádřit své překvapení nebo uznání. A Sad se používá, když se něco stane, co nás mrzí. Naštvaný obličej se používá, když jsme naštvaní nebo rozčílení.
Srdce na Facebooku vám pomůžou vyjádřit se kdykoliv, když píšete na Facebooku, a to bez slov. Už nemusíte používat slova, abyste vyjádřili své myšlenky. Místo toho můžete použít tyto srdce.
Mějte na paměti, že používání srdcí na Facebooku je zábava, ale není to zástupcem vaší osobnosti. Srdce na Facebooku jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit své emoce, ale nezapomínejte, že slova stále mají váhu a sílu.
Navzdory nové pětici emotikonů, srdce na Facebooku se stále používají stejným způsobem jako dříve. Na Facebooku můžete srdce používat, kdykoliv se vám něco líbí nebo když chcete někomu ukázat, že máte rádi jeho příspěvek.
V den lásky se srdce na Facebooku stávají ještě důležitějšími. Pro některé lidi je to skvělý způsob, jak ukázat své pocity, zatímco jiní používají srdce k vyjádření svého uznání. Srdce na Facebooku jsou jedním ze způsobů, jak se lidé mohou podělit o lásku.
Takže, co to znamená, když kliknete na srdce na Facebooku? To znamená, že se vám něco líbí, že máte někoho rádi nebo že chcete vyjádřit své souhlasí s něčím.
Srdce na Facebooku jsou novou způsob, jak ukázat své emoce. Pomůžou vám vyjádřit své myšlenky a pocity bez slov. Takže příště, když budete chtít někoho pochválit nebo podpořit, klikněte na srdce a ukážete jim svou lásku.

Napsat komentář