Jak nabrat sledující na Facebooku?

admin

Updated on:

.
Máte osobní stránku na Facebooku, ale nemůžete se dopracovat k tomu, jak ji rozšířit? Zde je 15 ověřených tipů, které vám pomohou rychle a snadno získat více fanoušků na vaší Facebook stránce.
Pravidelné přidávání obsahu je základním kamenem pro budování fanouškovské základny. Vytvářením kvalitního a relevantního obsahu, který je zaměřený na konkrétní publikum, se můžete stát více viditelnými a zapamatovatelnými pro odběratele.
1. Přidejte na svůj web tlačítko “Facebook like box”. Toto tlačítko umožní vašim návštěvníkům snadno „lajknout“ vaši stránku na Facebooku. To vám umožní zvýšit počet fanoušků.
2. Zveřejněte novinku o své FB fan page. Zveřejněte informace o své fanouškovské stránce na všech ostatních sociálních sítích, na kterých pracujete, abyste dopřáli svým sledujícím možnost fanouškovat vás i na Facebooku.
3. Využívejte svůj instagramový profil. Instagram je úžasný kanál pro sdílení vaší tvorby a pro zvýšení povědomí o vaší fanouškovské stránce. Přidáváním odkazu na svou stránku do každého instagramového postu pomůžete získat více fanoušků.
4. Přidejte odkaz na svůj fan page do svého emailového podpisu. Pokud používáte e-mailovou službu, je to skvělý způsob, jak přilákat více lidí na vaši fanouškovskou stránku.
5. Vytvořte reklamu pro svou FB stránku. Inzerce na Facebooku vám umožní zacílit na konkrétní skupinu uživatelů. Reklama vám také pomůže přilákat více lidí k vaší stránce.
6. Připojte svou fanouškovskou stránku ke svým článkům. Pokud se objevíte na jiných blogovacích stránkách, zahrňte do každého článku odkaz na vaši fanouškovskou stránku.
7. Připojte se k Facebookovým skupinám. Každá Facebooková skupina je plná lidí, kteří mají zájem o vaše téma. Připojením se k některým skupinám můžete získat více sledujících na svou stránku.
8. Propagujte svou fanouškovskou stránku na svých osobních stránkách. Zveřejněte o své fanouškovské stránce na svých osobních stránkách, abyste přilákali více lidí.
9. Vyhledejte způsoby, jak získat odkazy na váš Facebook. Podívejte se na stránky, které jsou relevantní k vašemu tématu, a zeptejte se, jestli by nemohly odkazovat na vaši stránku.
10. Použijte YouTube a vytvořte videa. Vytvořením videí na YouTube, které jsou zaměřeny na vaše publikum, pomůžete zvýšit povědomí o své fanouškovské stránce.
11. Začněte diskutovat. Začněte diskutovat na jiných stránkách, které se zabývají tím samým tématem, a připojte odkaz na svou fanouškovskou stránku.
12. Využijte svůj blog. Pokud máte blog, uveďte odkaz na svou fanouškovskou stránku v každém příspěvku.
13. Využijte svůj e-mailový seznam. Pokud máte seznam e-mailových adres, zašlete jim odkaz na vaši fanouškovskou stránku.
14. Využijte své kontakty. Požádejte své kontakty, aby vás doporučili svým fanouškům na Facebooku.
15. Zúčastněte se diskuzí. Zúčastněte se diskuzí na stránkách jiných lidí a připojte odkaz na svou fanouškovskou stránku.
Těmito 15 tipy pro získání fanoušků na Facebooku se můžete stát více viditelní a zapamatovatelní pro vaše sledující. Vytvářením kvalitního a relevantního obsahu a používáním výše uvedených tipů můžete rychle a snadno získat více fanoušků na vaší stránce.

Napsat komentář