Co by muž neměl dělat své partnerce?

admin

Updated on:

Každý člověk má na svého partnera jiný náhled a proto neexistuje univerzální návod jak se chovat. Ale existuje několik věcí, o kterých by muži měli vždycky pamatovat a neměli by dělat své partnerce. Takže přinášíme seznam 7 věcí, které by muži měli vždycky zvážit a dělat to, co je pro něho i partnerku nejlepší.
1. Pozor na to, koho chválíte. I dobře míněná a bezelstná pochvala se může někdy minout účinkem. Pokud je partnerka citlivá, může se cítit dotčená, když jí muž chválí jiné ženy. Chválit jiné ženy může vést k nedorozuměním a partnerku může obtěžovat.
2. Neřešte partnerčiny problémy. Každý máme své vlastní problémy a někdy to pomůže, když někomu něco řekneme. Ale není na místě, aby muž partnerce vnucoval, jak by měla řešit její problémy. Pokud se partnerka cítí ukřivděná nebo jí je jí vnucováno, může to vést k velkým roztržkám.
3. Neposílejte nestydaté fotky. Spousta mužů si myslí, že je v pořádku poslat své partnerce nestydaté fotky. Ale to opravdu není dobrý nápad. Partnerka může tyto fotky dále posílat nebo je uložit, což může vést k nepříjemným situacím.
4. Nezapomeňte na to, co slíbíte. Muži často slibují partnerkám věci, které potom neplní. To může vést k nedůvěře mezi mužem a partnerkou. Proto je důležité uvědomit si, že je třeba naplnit veškeré sliby, které jsou udělány.
5. Nikdy neporovnávejte svou partnerku s někým jiným. Každý je jedinečný a má svou vlastní osobitost. Porovnávat je s někým jiným může být velmi zraňující a způsobit velké množství problémů ve vztahu.
6. Pozor na nové, ale nečekané sexuální praktiky. Muži často chtějí vyzkoušet nové sexuální praktiky, ale je důležité si být vědom toho, že je třeba o tom předem mluvit s partnerem. Každý má své limity a je důležité to respektovat.
7. Nepodceňujte hlubší vztah. Vztah mezi mužem a ženou není jen o sexu. Je to o lásce, porozumění a důvěře. Muži by měli zůstat věrní svým partnerkám a snažit se vytvářet hlubší vztahy.
Takže, ať už je váš vztah jakýkoliv, zde je 7 věcí, které by muži měli vždycky pamatovat a nechat jejich partnerku vždycky cítit se bezpečně a milovanou. Pokud budete tyto věci vzít v úvahu, vaše vztahy budou hlubší a vy budete mít spokojený vztah.

Napsat komentář