Kdo je majitel Trinity bank?

admin

.

Trinity Bank: Investice do budoucnosti

Společnost Trinity Bank, a.s. je jednou z největších bank na českém trhu. V oblasti bankovnictví a finančních služeb je v České republice lídrem na trhu a přináší nejnovější finanční produkty svým klientům.

Celková aktiva Trinity Bank jsou ve výši 10,4 miliard korun (2015). Na konci roku 2021 se vlastní kapitál banky zvýšil na 3,2 miliardy korun. V roce 2022 zaměstnává Trinity Bank 145 zaměstnanců, kteří poskytují vynikající finanční služby svým klientům.

Majitelem Trinity Bank je investiční skupina Trinity Investorská, která má 11,8% podíl na akciích. Kromě Trinity Investorské jsou akcionáři banky také české a zahraniční finanční instituce, jako například: ČSOB, Allianz, Komerční banka, Československá obchodní banka, Komunální pojišťovna ČR, Česká spořitelna, Česká zemědělská pojišťovna a další.

Trinity Bank se zaměřuje na poskytování vynikajících finančních služeb svým klientům. Nabízí širokou škálu produktů, včetně úvěrů, účtů, spořicích účtů, platebních karet, pojištění, investic a mnoho dalšího. Mezi produkty, které Trinity Bank nabízí, patří například: hypotéky, spotřebitelské úvěry, bezhotovostní platební služby, investiční účty, penzijní připojištění a mnoho dalších.

Kromě finančních služeb nabízí Trinity Bank také různé finanční poradenství a školení. Banka disponuje týmem zkušených finančních poradců, kteří pomáhají klientům s finančními rozhodnutími. Tyto služby jsou poskytovány klientům na nejvyšší úrovni.

Kromě toho se Trinity Bank snaží o to, aby byla dobře vidět ve veřejném prostoru a podporovala aktivity, které přispívají ke zdravému a udržitelnému vývoji České republiky. Banka aktivně podporuje charitativní akce a projekty, které podporují zdravotně postižené občany.

Trinity Bank je jednou z nejvýznamnějších finančních institucí na českém trhu a nabízí svým klientům širokou škálu produktů a služeb. Banka se snaží poskytovat kvalitní služby a podporovat iniciativy, které přispívají k rozvoji České republiky. Díky tomu se stává skvělou volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivou banku.

Napsat komentář