Kdo nejvíc vydělává na YouTube?

admin

Updated on:

.

Kdo nejvíc vydělává na YouTube? Odpověď je jednoduchá – Ryan Kaji. Ve svých 8 letech v roce 2018 vystoupal na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů a udržel se na stejné pozici i v letech 2019 a 2020. Ani loni s výdělkem 27 milionů dolarů nijak nestrádal, v realitě si možná dokonce vydělal více než Mr. 19.

Kdo je tedy tento mladý muž, který nám předvádí, že i děti mohou vydělávat velké částky? Ryan Kaji je populární dítě-youtuber, který se proslavil svou Youtube show „Ryan ToysReview“, kterou koupil v roce 2015 jeho otec. Během tří let se jeho kanál stal jedním z nejlépe vydělávajících kanálů na YouTube.

V roce 2018 se na jeho účtu objevilo více než 22 milionů dolarů a v roce 2019 se jeho výdělky ještě zvýšily na 26 milionů dolarů. Zajímavé je, že v roce 2020 vydělal Ryan Kaji „jen“ 27 milionů dolarů, což je o něco méně než v předchozím roce. To se dá vysvětlit tím, že se trh YouTubeu změnil a stává se konkurenčním.

Navzdory tomu Ryan Kaji nadále vydělává obrovské částky. Jeho show „Ryan ToysReview“ je populární díky tomu, že se v ní Ryan snaží recenzovat hračky a další produkty, které jsou oblíbené mezi dětmi. Také si můžete vychutnat „Ryan’s World“, která jeho kreativním přístupem k hravým videím a hram pro děti.

Vzhledem k tomu, že Ryan je stále velmi mladý, jeho výdělky jen stoupají. Společnost Forbes odhaduje, že do roku 2022 Ryan vydělá více než 40 milionů dolarů, což je více než dvojnásobek jeho výdělků v roce 2018.

Je jasné, že Ryan Kaji je na YouTube nejlépe vydělávajícím youtuberem. Díky svým rodičům, kteří jsou zkušenými průmyslovými produkčními tvůrci, má kvalitní produkty a jeho show je oblíbená u dětí po celém světě.

Pokud byste chtěli vydělat velké peníze na YouTube, radíme vám začít tak, jako to udělal Ryan Kaji. Začněte tím, že vytvoříte kvalitní show s vtipným obsahem, který bude atraktivní pro děti. Pak byste měli začít využívat reklamní a partnerské programy, abyste získali peníze.

Navzdory tomu, že Ryan Kaji vydělává velké peníze, jeho rodiče se snaží udržet jeho show stále zábavnou a zároveň mu umožnit učit se a být jako každé jiné dítě. Takže nám Ryan ukazuje, že se dá vydělávat na YouTube, aniž byste se museli vzdát svých snů.

Napsat komentář