Jak zjistím jestli jsem v registru dlužníků?

admin

Updated on:

.
Jak zjistím jestli jsem v registru dlužníků?
V dnešní době můžete zjistit, jestli jste v registru dlužníků, snadno a rychle. Oproti minulosti, kdy jste museli do banky nebo na poštu, abyste si vyžádali informace o svém dluhu, jsou dnes k dispozici mnohem snazší způsoby.
Existuje mnoho různých společností a institucí, které poskytují služby, které vám pomohou zjistit, zda jste v registru dlužníků. Jednou z těchto organizací je sdružení SOLUS. Sdružení SOLUS je ústředním registrem dlužníků v České republice.
Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda jste v registru dlužníků, je pomocí služby SMS výpisu, kterou sdružení SOLUS poskytuje. SMS výpis vám umožní získat informace o vašem dluhu prostřednictvím mobilního telefonu. Stačí se jen zaregistrovat na webu sdružení SOLUS a vyplnit několik základních údajů. Poté budete moci poslat SMS s kódem zadaným v aplikaci a na váš mobilní telefon vám bude poslána informace o vašem dluhu.
Kromě služby SMS výpis, můžete také využít aplikaci určenou pro mobilní telefony s operačním systémem Android „SOLUS – SMS výpis“. Aplikace vám umožní získat informace o dluhu přímo na váš mobilní telefon. Vše, co musíte udělat, je stáhnout si aplikaci a zaregistrovat se na webu sdružení SOLUS. Pak už stačí jen počkat, až obdržíte informace o vašem dluhu prostřednictvím aplikace na vašem mobilním telefonu.
Je důležité mít na paměti, že informace, které získáte prostřednictvím služby SMS výpis nebo aplikace, jsou aktuální a spolehlivé. A protože jsou informace odesílány přímo na váš mobilní telefon, můžete je získat odkudkoli během pár chvil.
V současné době je tedy snadné zjistit, jestli jste v registru dlužníků. Stačí jen využít služeb sdružení SOLUS a vyplnit několik základních údajů. Poté už jen stačí čekat, až vám budou zaslány informace o vašem dluhu přímo na váš mobilní telefon. To je rychlé, jednoduché a spolehlivé.

Napsat komentář