Jak se stát testerem her?

admin

Updated on:

Chceš se stát profesionálním testerem her? Pokud je odpověď ANO, můžeš pracovat pro PlayTestCloud. PlayTestCloud je společnost zabývající se testováním her pro mobilní zařízení. Jako tester her můžeš být vyplácen za svou práci a při práci se můžeš skutečně bavit.

PlayTestCloud nyní hledá testery her. Jakmile se staneš členem jejich týmu, můžeš testovat hráčské zkušenosti a získat odměnu za svou práci. Jak se stát testerem? Je to snadné. Stačí použít svou e-mailovou adresu a absolvovat kvalifikační test, aby se PlayTestCloud ujistil, že jsi dostatečně dobrý na to, aby sis mohl vydělat peníze.

Kvalifikační test je vysoce odborný. Trvá asi 15 minut a za úspěšné absolvování kvalifikačního testu dostaneš 9 USD. Je to skvělá příležitost pro hráče, kteří se chtějí stát profesionálními testery her a nemají žádnou předchozí zkušenost s testováním.

PlayTestCloud také zajišťuje bezpečnou a bezproblémovou výplatu svým členům. Všechny výplaty probíhají přes PayPal. Nezáleží na tom, kde se nacházíš, jelikož můžeš získat peníze odkudkoli na světě.

Neztrácej čas. Pokud chceš získat zkušenosti a výdělek jako tester her, neváhej a zaregistruj se do PlayTestCloud. Je to vhodné i pro testery bez praxe. Tak neváhej a staň se členem PlayTestCloud dnes!

Napsat komentář