Kdo muze dostat úvěr?

admin

Updated on:

.

Kdo muze dostat úvěr?

Chcete si vzít úvěr? Jestli ano, pak už jste asi zjistili, že úvěr může dostat jen ten, kdo vykáže v daňovém přiznání v kolonce „Příjmy z podnikatelské a jiné samostatně výdělečné činnosti“ částku ve výši minimálně 300 tisíc korun.

Pokud jste si mysleli, že si můžete vzít úvěr kdykoliv, když se vám zachce, musíme vás zklamat. Pravidlo o tom, že úvěr může dostat jen ten, kdo vykáže v daňovém přiznání v kolonce „Příjmy z podnikatelské a jiné samostatně výdělečné činnosti“ částku ve výši minimálně 300 tisíc korun, je platné od 21. května 2007.

Toto pravidlo je zavedeno proto, aby se zabránilo nezodpovědnému braní úvěrů, když lidé nemají dostatek prostředků na splácení. Jak je vidět, číslo 300 tisíc korun je docela vysoké, takže je vidět, že se banky snaží být opatrné.

Existují však i jiné možnosti, jak získat úvěr, aniž byste museli splňovat toto pravidlo. Mnoho bank poskytuje úvěry pro ty, kteří nemají dostatek prostředků na splácení. Některé banky dokonce poskytují půjčky bez kontroly příjmů. Tyto úvěry jsou obvykle poskytovány na krátkou dobu a vyžadují vyšší úrokovou sazbu.

Ještě jedna možnost je, že si můžete vzít úvěr od svých přátel nebo rodiny. To je nejbezpečnější způsob, jak získat úvěr, protože nebudete potřebovat splňovat žádné přísné požadavky a budete mít menší úrokovou sazbu. Nicméně musíte mít na paměti, že mít dluhy u přátel nebo rodiny může vytvářet problémy.

V každém případě, pokud se snažíte získat úvěr, je důležité věnovat pozornost podmínkám úvěru. Ujistěte se, že víte, jak budete splácet úvěr, a jaké náklady budete muset zaplatit. Také buďte opatrní s tím, kolik si vezmete. Neberte si víc, než potřebujete, abyste se vyhnuli finančním problémům.

Krátkým shrnutím, úvěr může dostat jen ten, kdo vykáže v daňovém přiznání v kolonce „Příjmy z podnikatelské a jiné samostatně výdělečné činnosti“ částku ve výši minimálně 300 tisíc korun. Existuje však několik možností, jak získat úvěr, i když nemáte dostatek prostředků na splácení. Vždy buďte opatrní při braní úvěru, protože může to mít za následek finanční problémy.

Napsat komentář