Kdo má nejvíc odběratelů na světě?

admin

Updated on:

Kdo má nejvíce odběratelů na světě?
Když jde o internetové hvězdy, Youtube je králem všech sociálních médií. Vždyť kolik populárních youtuberů jste zahlédli? Jake Paul, Logan Paul, RiceGum, Markiplier, Smosh, Smosh Games, Dude Perfect, PewDiePie a mnoho dalších. Všichni mají velkou základnu fanoušků, více než deset milionů.
Nicméně, když se řekne, kdo má nejvíce odběratelů na světě, nikoho jiného než PewDiePie není třeba zmiňovat. K dubnu 2019 má totiž 92,8 milionu odběratelů, což je o hodně více než jakékoliv jiné sociální médium.
PewDiePie, vlastním jménem Felix Kjellberg, je 30letý Švéd, který se narodil v roce 1989. Jeho Youtube kanál byl založen v roce 2010. V té době byl studentem vysoké školy a doháněl zápočty. Na svůj kanál vystupoval s videi s názvem “Let’s Play”, kde hrál a komentoval video hry.
Než se jeho kanál stal místem pro let’s play videa, Felix hrával hry z dob svého dětství, včetně Super Mario, World of Warcraft a Amnesia: The Dark Descent. Několik měsíců po založení kanálu začal Felix vystupovat s videi s názvem “Brofist”, ve kterých se odkazoval na tradiční švédskou gestu.
V roce 2013 se jeho kanál stal nejpopulárnějším na Youtube a později se stal prvním Youtube kanálem s více než deseti miliony odběratelů. K 12. dubnu 2019 má PewDiePie 92,8 milionu odběratelů, což je asi desetkrát více než každý jiný Youtube kanál.
Navzdory svému úspěchu však PewDiePie není bez svých kontroverzí. V roce 2017 se jeho kritizované video objevilo v mainstreamu a vyvolalo obvinění z antisemitismu. Kvůli tomu byla jeho smlouva s Disney ukončena.
I když tohle nebyla jeho nejlepší chvilka, PewDiePie je stále nejpopulárnějším youtuberem na světě. Jeho fanoušci se neustále snaží posouvat jeho počet odběratelů výše a výše.
Ať už máte rádi jeho videa nebo ne, PewDiePie nadále zůstává nejvíce sledovaným youtuberem na světě. Jeho kanál je stále populární, což dokládá jeho neustále rostoucí počet odběratelů. Ačkoli se k němu v minulosti vázaly kontroverze, jeho fanoušci ho stále podporují a dělají z něj to, čím je – nejvíce sledovaným youtuberem na světě.

Napsat komentář