Kdo je nejbohatší YouTuber na světě?

admin

Updated on:

Kdopak je to? Nejenže je to nejbohatší Youtuber na světě, ale také nejmladší! Ryan Kaji, ve věku 8 let vystoupil na vrchol žebříčku nejlépe vydělávajících youtuberů v roce 2018 a udržel se tam i v následujících dvou letech. Jeho zisk v roce 2020 činil 27 milionů dolarů, což je opravdu velmi impozantní číslo.
Kdo je Ryan Kaji? Je to rodilý Texan, který se narodil v roce 2011. Jeho matka Chizu je Japonka, otec je Američan. Chizu byla tím, kdo navrhl původní kanál Ryan ToysReview, který se objevil na YouTube v roce 2015. Kanál byl původně zaměřen na Ryanův svět hraček a jeho hraní si s nimi.
V uplynulých pěti letech se také Ryanův kanál změnil. Nyní se zaměřuje na vzdělávací a dobrodružné hry. Kromě toho se zaměřuje i na věci jako sbírání kusů různých předmětů, jako jsou mincovní kolekce, sbírání známek a navštěvování významných a zajímavých míst.
Kromě Ryanova kanálu existuje také jeho speciální výuková show Ryan’s World, která se vysílá na Nickelodeon. Věnuje se různým školním tématům, včetně matematiky, přírodních věd, umění a vědě o vesmíru.
Kromě toho má Ryan také vlastní produkční společnost, která vytváří různé produkty se svým jménem, jako jsou hračky, příbory, hračky pro domácí mazlíčky, oblečení a více. Všechny tyto produkty lze nalézt na různých obchodních stránkách, včetně Target a Walmart.
Když se vezme všechno dohromady, je jasné, že Ryan Kaji je nejbohatším YouTuberem na světě. Jeho zisk v roce 2020 činil 27 milionů dolarů a jeho produkční společnost se neustále rozvíjí. Kromě toho má svou vlastní show na Nickelodeon, která se věnuje výuce.
Pokud se vás tato dobrá zpráva přiměje k tomu, abyste se snažili dosáhnout stejného úspěchu jako on, nebo pokud jste jen zvědaví, jak dosahuje takového úspěchu, odpověď je jednoduchá. Snažte se být kreativní a nalézt způsoby, jak se odlišit a přilákat pozornost. A samozřejmě, být trpělivý.
Nezapomeňte, že Ryan Kaji je sice nejbohatším YouTuberem na světě, ale to neznamená, že budete i vy jednoho dne. Každý musí najít svou cestu k úspěchu. S dostatkem práce a trpělivosti se můžete také dostat do stejné pozice, jako je ta, ve které je Ryan.

Napsat komentář