Kdo hraje v reklamě na Kamali?

admin

Updated on:

Kamali je nová značka obuvi, která se zaměřuje na ženy, které chtějí být sexy, moderní a vyzařovat sebevědomí. Jak už to bývá, s novou značkou přichází i nová reklama, kterou pro Kamali připravila agentura Oliver. Režie se ujalo duo Kasal & Navratil.
V tomto kreativním, krátkém videu nás seznamuje s historií značky, její výrobky a kvalitou. Reklama se odehrává na prázdném parkovišti, kde se objevuje hlavní hrdinka. Přestože neznáme jméno herečky ani herce, kteří se v reklamě Kamali objevili, můžeme říct, že jejich výkon byl skvělý.
Hlavní hrdinka ztělesňuje svůj osobitý styl – je elegantní a sebejistá. Přestože její oblečení není extra extravagantní, má na sobě boty Kamali, které hrají hlavní roli v reklamě. Reklama se soustředí na detaily, které jsou pro značku Kamali charakteristické – mezi nimi je vyvýšená podrážka, která dává nohám větší stabilitu a komfort.
Reklama Kamali se zaměřuje i na chůzi a pohyb hrdinky, která je vyzařuje sebevědomí a klid. Kamera sleduje její pohyby, zachycuje její kroky a vytváří dynamickou a moderní atmosféru.
Hudba hraje velmi důležitou roli v reklamě. Její tempo je rychlé, působí vzrušujícím dojmem a dokonale podtrhuje celkovou atmosféru.
Celkově se reklama Kamali pyšní moderním a sexy vzhledem. Nádherné boty a výjimečný herecký výkon činí z tohoto videa skutečnou perlu. Pokud si reklamu ještě nechcete pustit nebo ji chcete osvěžit, můžete si ji pustit přímo zde 29. 1. 2019.
Užijte si reklamu Kamali a zažijte, jaké to je být sexy a sebevědomá. Kdo ví, možná vám změní život!

Napsat komentář