Kde sehnat 1000 Kč?

admin

Updated on:

.

Všichni toužící po tisícikoruně mohou začít dělat oslavné tance – od 8. února 2023 bude vyhlášena výměna 1000Kč bankovek a mincí za novou 1000Kč bankovku! Věci se mohou hýbat rychle – takže pokud si chcete pořídit tuto ceněnou bankovku, připravte se na klasickou honbu za bankovkou – akce trvá pouze do rozebrání zásob.

Výměna bude probíhat na sedmi pracovištích ČNB v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Výměna bude možná osobně, a to v prodloužených pokladních hodinách, od 7.30 do 16.00 hodin.

Vzhledem k tomu, že nová 1000Kč bankovka je jedinečná s mnoha moderními bezpečnostními prvky, měli byste se snažit získat ji co nejdříve. Nová 1000Kč bankovka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení. Je vybavena mnoha moderními bezpečnostními prvky, které umožňují snadnou identifikaci originálních bankovek. Kromě toho má také průhlednou oblast, která zobrazuje státní znak.

Před začátkem výměny je nutné znovu zdůraznit, že je možné získat novou 1000Kč bankovku pouze výměnou za jiné české bankovky nebo mince v hodnotě tisíc korun. Bankovky a mince musí být v původním stavu, bez jakéhokoli poškození. Výměna bude možná pouze na pracovištích ČNB v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Takže, pokud jste v pátek 16. ledna 2023 plánovali sbírat drobné, připravte se na výměnu od 8. února 2023. Ujistěte se, že bankovky a mince, které chcete vyměnit, jsou v dobrém stavu a splňují požadavky ČNB. Vyměňte je za jedinečnou novou 1000Kč bankovku a připravte se na váš nový domovský obrazový prvek!

Napsat komentář