Jak zjistím že mám bankovní identitu?

admin

Updated on:

Máte bankovní identitu? Jak se o tom můžete ujistit?
Máte-li pochybnosti o tom, zda máte bankovní identitu aktivovanou, doporučujeme je prověřit ve vašem internetovém bankovnictví. V sekci Nastavení > Zabezpečení > Bankovní identita najdete informace o tom, zda jste identitu aktivovali nebo ne. Pokud si nejste jisti, neváhejte kontaktovat infolinku banky.
K přihlášení k internetovému bankovnictví potřebujete svůj BankID. To je jedinečné číslo, které vám umožní přihlásit se k vašemu účtu přes mobilní aplikaci My Air CZ. Můžete se přihlásit pomocí pinu, otisku nebo faceID.
Když se přihlásíte do vašeho účtu, budete moci přistupovat k informacím a činnostem, které vám jsou k dispozici. K dispozici budou také informace o vaší bankovní identitě.
Pokud máte bankovní identitu, budete moci získat přístup k široké škále služeb. Například si můžete vyžádat výplatní formulář, přístup k platebním službám, a to jak k platebním službám v rámci České republiky, tak i k platebním službám po celém světě. Také si můžete zažádat o zvýšení limitu na účtu, přístup k investičním službám nebo obchodovat s cennými papíry.
Mít bankovní identitu se také může projevit ve snížení poplatků a úrokových sazeb. Mnoho bank také umožňuje účastníkům se bankovní identitou využívat slevy a akční nabídky.
Abyste mohli mít bankovní identitu, musíte zadat svůj e-mail, telefonní číslo a zvolit si heslo. Založení bankovní identity je zcela bezplatné a trvá jen několik minut. Pak můžete začít využívat všechny výhody bankovní identity.
V případě, že se vám nepodaří získat bankovní identitu, nebo se vám zdá, že je ve vašem případě nevhodná, je možné se poradit se svou bankou, abyste zjistili, co dalšího byste mohli udělat.
Jak vidíte, existuje mnoho výhod vlastnictví bankovní identity. Získat bankovní identitu je jednoduché a může se velmi prospěšné. Pokud se cítíte jistí, že byste bankovní identitu potřebovali, doporučujeme ověřit informace ve vašem internetovém bankovnictví, nebo na infolince. Vždy, když se přihlásíte, můžete použít stejné způsoby jako k přihlášení do internetového bankovnictví.

Napsat komentář