Jak získat zlatou kartu Česká spořitelna?

admin

Updated on:

Máte peníze a chcete je využít? Jak získat zlatou kartu od České spořitelny? Možná o ní už jste něco slyšeli a věděli jste, že je zaměřená na ty s většími finančními prostředky. Naštěstí Česká spořitelna má několik možností pro získání zlaté platební karty. Ačkoli může být získání tohoto luxusu obtížné, je to možné.

Česká spořitelna má totiž jako podmínku pro získání zlaté platební karty zůstatek na účtu více než jeden milion korun nebo měsíční obrat 100 tisíc korun. To znamená, že pokud máte více než jeden milion korun na svém účtu a váš měsíční obrat je více než 100 tisíc korun, můžete si požádat o zlatou kartu.

Jakmile splníte tyto požadavky, můžete si požádat o zlatou kartu prostřednictvím internetového bankovnictví, poštou nebo osobně v jakékoli pobočce České spořitelny. Vyplníte formulář a jeho odesláním aktivujete svou žádost. Poté můžete očekávat, že se do 14 dnů dozvíte, zda-li vaše žádost byla schválena.

Pokud vaše žádost bude schválena, obdržíte svou zlatou kartu s platností 22. 7. 2016. To je doba, kdy budete muset začít splácet úroky, které jsou v současné době 14,9%. Náklady na kartu jsou sice vysoké, ale existuje celá řada výhod, které získáte.

Nejprve je tu měsíční paušální poplatek ve výši 1 500 Kč, který můžete využít na nákup v obchodech nebo na výběry hotovosti na libovolném místě. Kromě toho můžete využít bezplatného přístupu k VIP lounge, které se nachází na letišti Václava Havla v Praze. Můžete také získat až 25% slevu na letenky a neomezený počet nároků na prémiové služby v zahraničí.

Kromě toho můžete využít řadu dalších výhod, jako jsou záruky na nákupy, bezplatné pojištění a možnost prodloužení záruky až na čtyři roky. Kromě toho můžete využít volných služeb, jako jsou například bezplatné parkování, bezplatné vstupenky do kina a divadel a také možnost využít výhody v partnerských obchodech.

Kromě toho existuje řada dalších výhod, které můžete využít, jako je například bezplatná konzultace s finančním poradcem, možnost využít finanční nástroje a služby a také možnost získat půjčku se zvýhodněnými podmínkami.

I když je získání zlaté platební karty od České spořitelny náročné, můžete si být jisti, že se vyplatí. Existuje řada výhod a příležitostí, které můžete využít a které vám usnadní život. Takže, pokud splníte požadavky, neváhejte a požádejte o zlatou kartu České spořitelny.

Napsat komentář