Jak žádat o příspěvek na dentální hygienu?

admin

Pokud se ptáte, jak žádat o příspěvek na dentální hygienu, odpověď je poměrně jednoduchá. Žádost o příspěvek lze podat pouze on-line formulářem, který je dostupný z aplikace Moje VZP. Ale pozor! Před tím, než budete moci žádost podat, je nutné, abyste měli v přehledu úhrad zdravotní péče evidováno potřebné vyšetření podle stanovených podmínek.
Abyste mohli užívat výhody příspěvku na dentální hygienu, musíte si nejdříve ověřit, že splňujete všechny podmínky pro získání příspěvku. Prvním krokem je přehled úhrad zdravotní péče. Pokud jste prošli vyšetřením, které Vám lékař doporučil, a je zaznamenáno v přehledu úhrad zdravotní péče, můžete pokračovat dál.
Když to máte, připojte se k aplikaci Moje VZP a klikněte na odkaz “Žádost o příspěvek na dentální hygienu”. Aplikace Vás vybídne k vyplnění podrobného formuláře. Formulář obsahuje údaje o Vašem poskytovateli zdravotní péče, o Vaší zdravotní situaci a o Vaší zdravotní pojišťovně. Také zde bude potřeba zadat informace o tom, jaký typ péče o Vaše zuby jste v minulosti navštívili, jak často to bylo a jak dlouho trvalo.
Jakmile vyplníte formulář, budete moci odeslat žádost. Po odeslání žádosti budete informováni o tom, zda Vám byl příspěvek na dentální hygienu schválen. Pokud ano, budete informováni o tom, jak často, jak dlouho a co by mělo být provedeno, abyste získali úplný příspěvek.
Pokud se vám nedaří formulář správně vyplnit nebo máte jakékoliv jiné dotazy, vždy můžete kontaktovat svou zdravotní pojišťovnu. Naši pracovníci jsou tu pro Vás, aby Vám pomohli se všemi informacemi, které potřebujete, a zodpověděli Vaše otázky.
Věříme, že s pomocí těchto informací jste schopni vyřešit všechny případné dotazy, které máte ohledně toho, jak žádat o příspěvek na dentální hygienu. Připojte se k aplikaci Moje VZP a začněte svou cestu za zdravějšími zuby.

Napsat komentář