Jak přežít 12 hodinové směny?

admin

Updated on:

.
Jste zaměstnanec, který má 12 hodinovou směnu? Může být obtížné zvládnout tuto dlouhou dobu, ale i to je možné. Abyste přežili 12 hodinové směny a zůstali produktivní, máme pro vás několik tipů.
1. Pořiďte si kvalitní obuv.
Jste celou směnu na nohou? Pak je pro vás nezbytná pohodlná a kvalitní obuv. Pořiďte si pohodlnou obuv, do které se budete cítit dobře, protože při 12 hodinové směně budete muset běhat tam a zpátky po různých místech.
2. Buďte v jednom kole.
Čím víc má člověk co na práci, tím rychleji utíká čas kolem něj. Vyvarujte se zbytečným činnostem, které se nemusí okamžitě provádět. Nejdříve udělejte to, co je nutné, a pak se věnujte dalším úkolům.
3. Využijte svou přestávku naplno.
Během 12hodinové směny musíte mít půlhodinovou přestávku. Nezapomeňte ji využít. Věnujte ji odpočinku, vypijte vodu a vychutnejte si jídlo. Zůstaňte v teple a odpočívejte si.
4. Nevyčítejte si, když nebudete mít po práci na nic sílu.
Je velmi pravděpodobné, že po celodenní směně nebudete mít na nic sílu. To je v pořádku. Pracovní směny mohou být vyčerpávající, a proto si nedělejte výčitky. Relaxujte, odpočívejte a zítra to zkusíte znova.
12 hodinové směny mohou být obtížné, ale nejsou to nemožné. Využijte naše čtyři tipy, abyste jim čelili úspěšně. Užívejte si svou práci, zůstaňte produktivní a nezapomeňte se odpočinout.

Napsat komentář