Jak předčasné splacení úvěru Česká spořitelna?

admin

Updated on:

.

Splacení úvěru v České spořitelně je snadné, bezpečné a výhodné. To můžete potvrdit i vy, pokud jste si zde v minulosti vzali úvěr. A co ještě lepší: možnost časného splacení úvěru vám může pomoci ušetřit peníze. V České spořitelně je možné přijmout mimořádnou či předčasnou úhradu úvěru. Poplatek za předčasné splacení je čtyři procenta ze splátky, minimálně 500 Kč a maximálně 5000 Kč.

Česká spořitelna je nastavila poplatek pro předčasné splacení nejvyšší ze všech bank. Tato sazba je 5 procent z předčasně splacené jistiny, se základním poplatkem 1000 Kč.

V České spořitelně je možné částečně či plně splatit úvěr. Pokud se rozhodnete splatit úvěr, bude vám účtována sazba 4 % od částky, kterou jste se rozhodli splatit. Zaplatíte také poplatek 500 Kč, nejvýše však 5000 Kč.

Můžete se rozhodnout pro plné splacení úvěru, ale i v tomto případě musíte zaplatit poplatek ve výši 5 % z úvěru, nejméně 1000 Kč.

Pokud se rozhodnete částečně splatit svůj úvěr, budete muset zaplatit poplatek 4 % ze splátky, kterou jste se rozhodli splatit. Minimální poplatek je 500 Kč a maximální 5000 Kč.

U České spořitelny jsou peníze zaplaceny ihned, což znamená, že získáte peníze hned po úhradě. To znamená, že můžete ušetřit peníze na poplatcích za úvěr.

Pokud se rozhodnete splatit úvěr v České spořitelně, je tu ještě jedna dobrá zpráva. 22.3.2010 byl schválen zákon, který poskytuje zvýhodnění v případě předčasného splacení úvěru. V případě, že se rozhodnete částečně splatit úvěr, budete muset zaplatit pouze 3 % z částky, kterou jste se rozhodli splatit, s minimálním poplatkem 500 Kč.

Pokud se rozhodnete úvěr plně splatit, zaplatíte pouze 4 % z úvěru s minimálním poplatkem 500 Kč.

V České spořitelně můžete splatit úvěr předčasně a ušetřit peníze na poplatcích. Proveďte pro sebe rozbor a vyplatí se vám, pokud se rozhodnete úvěr splatit dříve, než je datum splatnosti. Splácením úvěru včas, můžete získat výhody a také získat lepší pověst v bankovním sektoru. Také je důležité zmínit, že předčasné splacení vám pomůže v budoucnu, pokud budete chtít požádat o úvěr v jiné bance. Předčasné splacení je tedy výhodné pro všechny strany.

Pokud se rozhodnete úvěr splatit v České spořitelně, doporučujeme vám, abyste se seznámili se všemi podmínkami a poplatky, které jsou s tím spojené. Nezapomeňte také, že pokud se rozhodnete úvěr částečně či plně splatit, budete muset zaplatit poplatek.

Věříme, že vám tato informace pomůže v rozhodování o předčasném splacení úvěru v České spořitelně. Splacením úvěru včas, můžete ušetřit peníze a získat lepší pověst v bankovním sektoru.

Napsat komentář