Jak před někým skrýt příspěvek na Facebooku?

admin

Updated on:

.

Skrýt svůj příspěvek na Facebooku může být v některých situacích velmi důležité. Ať už se jedná o sdílení důvěrných informací nebo jen o upravení soukromí fotografie, je důležité mít možnost upravovat svůj obsah a zvolit, kdo jej může vidět.

Naštěstí je možné uživateli upravit, kdo může vidět jeho příspěvky na Facebooku. Skrýt obsah je jednoduchý proces a může být uděláno z klasického prostředí mobilního prohlížeče.

Krok 1: Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a potom klepněte na své jméno.

Krok 2: Posuňte se dolů a vyhledejte příspěvek, který chcete upravit. V příspěvku klepněte na a potom na Upravit soukromí.

Krok 3: Z možností vyberte okruh uživatelů, kteří budou moci tento příspěvek vidět (například: Veřejné, Přátelé, Jenom já).

Krok 4: Klepněte na “Uložit změny” a hotovo.

Tímto postupem můžete příspěvky na Facebooku skrývat snadno a rychle. Je to užitečná funkce, která umožňuje uživatelům mít více kontroly nad tím, kdo může vidět jejich příspěvky. Je to ideální pro uživatele, kteří chtějí mít více soukromí na Facebooku.

Ještě jednou, skrýt příspěvek na Facebooku je jednoduché a rychlé. Stačí vpravo nahoře klepnout na a potom klepnout na své jméno. Posuňte se dolů a vyhledejte příspěvek, který chcete skrýt. Klepněte na a potom na Upravit soukromí. Z možností vyberte okruh uživatelů, kteří budou moci tento příspěvek vidět. A hotovo!

Mít možnost skrývat příspěvky na Facebooku je pro uživatele velmi důležité. To vám umožní lépe si ovládat, kdo může vidět váš obsah, ať už se jedná o fotografie nebo jen obyčejný příspěvek. Nezapomeňte, že skrývat příspěvky je velmi jednoduché a můžete to udělat pomocí klasického prostředí mobilního prohlížeče. Takže pokud chcete mít více soukromí na Facebooku, nezapomeňte tuto funkci využít!

Napsat komentář