Jak poznat že si mě chce vzít?

admin

Updated on:

Váš partner vás miluje? Chcete vědět, jestli se skutečně chystá říct ta slavná slova? Je ten správný čas, ale jak poznat, že se chystá vás požádat o ruku?
Vždy je těžké poznat, co se skrývá v srdci partnera, ale existují určité signály, které vám mohou pomoci zjistit, jestli si vás chce vzít. Zde jsou devět signálů, které můžete hledat, abyste zjistili, jestli je vaše láska na cestě ke svatbě:
1. Je s vámi delší dobu. Většina lidí, kteří se chystají vzít si partnera, jsou s ním již delší dobu. Pokud jste s partnerem alespoň několik měsíců, může to být dobrý znak.
2. Věří vám. Pokud váš partner věří vašim slovům, je to znak toho, že vás vážně berou. Pokud vás partner vždy brání, když jste v nesnázích, a podporuje váš rozvoj, je to dobrý znak, že se připravují na to, že s vámi budou trávit zbytek života.
3. Život s vámi je pro něj snadný. Když je vaše vztah jednoduchý a přirozený, znamená to, že váš partner už vás má rád a chce dělat vše, co je třeba k tomu, abyste se cítili šťastně a bezpečně.
4. Jste sociálně inteligentní. Pokud si váš partner občas bere čas na to, aby vás představil svým přátelům a rodině, je to jistý znak toho, že se chystá se vám vzít. Také to může ukázat, že se snaží vás začlenit do svého života.
5. Má rád vaše blízké. Pokud váš partner tráví čas s vaší rodinou, nebo kamarády, je to dobrý znak toho, že se cítí pohodlně s vašimi blízkými, a možná se dokonce chystá získat jejich souhlas.
6. Jeho kamarádi to říkají. Pokud se mezi jeho kamarády objevují narážky na svatbu, nebo se ptají, jestli budou mít čest být na vaší svatbě, je to jistý znak toho, že se chystá vás požádat o ruku.
7. Říká, že budete skvělá máma. Pokud váš partner často mluví o tom, jaké to bude mít děti, je to dobrý znak, že se chystá se vám vzít.
8. Mluví o budoucnosti s vámi. Pokud váš partner často mluví o tom, jak bude vypadat váš společný život, je to skvělý znak toho, že vám chce dát své srdce.
9. Začíná mluvit o svatbě. Pokud se náhle začne zajímat o to, jak bude vaše svatba vypadat, nebo se začne ptát, jaké jsou nejlepší místa k hostině, je to jasný znak toho, že se chystá se vám vzít.
Jakmile budete sledovat tyto signály, budete schopni lépe poznat, jestli si vás váš partner chce vzít. Nezapomeňte, že není nutné, aby všechny tyto věci existovaly, pokud máte podezření, že se chystá vás požádat o ruku, nebojte se ho zeptat. Na konci, to je jeho rozhodnutí, ale tyto 9 signály mohou být dobrým začátkem pro zjištění, jestli se chystá vás požádat o ruku.

Napsat komentář