Jak na to aby se přání splnilo?

admin

Updated on:

Pokud chceš dosáhnout toho, aby se tvé přání splnilo, musíš přijmout jednu zásadu: myslet na něj často, ale vždy jako kdyby už bylo splněno. To, co je totiž nejdůležitější, je tvoje vnitřní postoj, který ovlivňuje to, co se stane.

Představ si, že se nacházíš ve své mysli a vidíš své přání. Nemysli si o něm ve formě „chci být šťastná/ý“, ale formuluj ho jako skutečnost: „jsem šťastná/ý“. Nejen že si to představuješ, ale hlavně se cítíš, jako kdyby už došlo k jeho splnění.

Když se budete chovat jako kdyby už došlo k splnění vašeho přání, začne se změna dít jako samozřejmost. Vezmi si jako příklad dítě, které chce dostat auto na Vánoce. Pokud se cítí, jako by už auto mělo, bude se chovat k tomuto přání jako by již bylo skutečností. Zaměří se na to, jak bude auto vypadat, jak jej bude řídit, atd. To vše jsou způsoby, které přitahují přání do jeho života.

Vím, že se může zdát těžké myslet na své přání jako kdyby už bylo skutečností. Mnoho lidí má pocit, že čekáte na to, až se stane. Ale namísto toho byste měli myslet na to, co byste dělali, kdyby se přání skutečně splnilo. Například, pokud si přejete být šťastní, zamyslete se nad tím, co byste dělali, kdybyste již byli šťastní.

Je třeba poznamenat, že je důležité zůstat trpělivý. Splnění přání může trvat několik týdnů, měsíců nebo dokonce let. Vždy, když se vám zdá, že se vám nic nedaří, nezoufejte. Každý den dělejte malé kroky k tomu, abyste dosáhli svého cíle.

Aby se přání splnilo, musíte věřit, že se to stane. Pokud nevěříte, že by se mohlo stát, je pravděpodobné, že se to nestane. Proto si uvědomte, že se vám to může stát a že se vám to může stát.

Na závěr, přání se mohou splnit, pokud budete mít víru a trpělivost. Nezapomeňte na svou vizi, ale formulujte ji v přítomném čase jako skutečnost. A především se chovejte k tomuto přání jako by už bylo splněno. Věřte, že se to může stát a že se to stane. V důsledku toho budou vaše přání mít větší šanci na splnění.

Napsat komentář