Jak na to aby se mi splnilo přání?

admin

Updated on:

Ač to možná zní trochu kouzelně, Jak na to aby se mi splnilo přání? je poměrně jednoduchá odpověď. Na své přání myslete často, ale pouze tak, jako kdyby už bylo splněné. Neformulujte ho v hlavě v budoucím čase „chci být šťastná/ý“, ale v přítomném, jako realitu: „jsem šťastná/ý“. Stejně tak se sami chovejte, jako kdyby na vaše přání už došlo.
Může se zdát, že se zaměření na přítomnost je protichůdné vůči splnění vašeho přání. Ale proč tomu tak je?
Odpověď je jednoduchá – mysl a energie jsou dvě věci, které mají moc formovat naše realitu. Pokud se soustředíte na to, jaké úsilí vám přináší dosáhnout cíle, a často se obáváte, zda se toho podaří dosáhnout, energie, kterou vysíláte, je většinou negativní.
Naopak, pokud se soustředíte na to, že váš cíl je již splněný a že už jste šťastní, energie, kterou vysíláte, je pozitivní a tím přitahujete k sobě jen to dobré. Když myslíte na své přání a chováte se jako kdyby už bylo splněné, vyvoláte tím pocit štěstí, pohodu a klidu.
Tato energie pomůže vašemu přání se stát skutečností. A jak se dá tohoto stavu dosaženo? Snažte se vždy myslet na to, jaké to je, když se vám to přání naplní. Jak byste se cítili? Co byste dělali? Jaké věci byste viděli?
Udělejte si čas a představte si, jak bude vypadat váš život, až se vám přání splní. Můžete si pomoci tím, že si napíšete několik konkrétních věcí, které budete dělat. Udělejte si seznam věcí, které byste chtěli dělat, až se vám přání splní. Pokud můžete, zkuste tyto věci začít dělat už teď.
Každý den se zamyslete nad tím, jak můžete vy a ostatní pomoci svému snu se splnit. Každý den si představte, že se vám to přání již splnilo. Představujte si, že všechny ty věci, které jste si naplánovali, už jsou skutečností. Vytvářejte si v hlavě obrazy, jako kdyby to byla skutečnost.
Nakonec, buďte trpěliví a věřte, že se vám přání splní. Vytváření pozitivní energie pro vaše přání je klíčové. Neztrácejte naději a soustřeďte se na svou vizi.
Takže, Jak na to aby se mi splnilo přání? Uvědomte si, že mysl a energie mají mocnou moc vytvořit vaši realitu. Soustřeďte se na to, jak by to bylo, kdyby se vám to přání splnilo, a jaké věci byste dělali. Užívejte si pocit štěstí a pohody, který vám to přináší a buďte trpěliví. Věřte, že se vám přání splní.

Napsat komentář