Jak doplatit Burinku?

admin

Updated on:

.
Jak doplatit Burinku?
Pokud potřebujete doplatit svůj úvěr ze stavebního spoření, máme pro vás dobrou zprávu. Doplatit úvěr můžete kdykoli, a to zcela zdarma! Díky přístupu Burinky k uspokojení potřeb všech zákazníků, můžete celou výši úvěru doplatit kdykoli bez poplatků nebo jakýchkoli dodatečných nákladů.
Doplatek úvěru je snadný a rychlý. Vše, co potřebujete, je přesná výše zůstatku úvěru. Tu vám sdělíme kdykoli v kterékoli pobočce České spořitelny, na lince 800 120 120 nebo prostřednictvím e-mailu burinka@burinka.cz.
Jakmile máte přesnou částku, můžete ji zaplatit na libovolný způsob. Doplatek úvěru můžete zaplatit platební kartou, hotově nebo bankovním převodem. Pokud se rozhodnete zaplatit hotově, můžete navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny a zaplatit tam. Pokud se rozhodnete pro platební kartu, můžete to udělat online. Pokud se rozhodnete pro bankovní převod, můžete převést peníze přímo na účet společnosti Burinka.
Jakmile zaplatíte úvěr, zpracujeme vaši platbu následující pracovní den a pošleme vám potvrzovací e-mail. Osobní údaje, které poskytnete, budou v souladu s naší Ochranou osobních údajů a budou použity pouze pro účely doplatku úvěru.
Nezapomeňte, že doplatit úvěr je snadný a rychlý. A ještě důležitější je, že je zcela zdarma. Užívejte si volnost získanou doplatením úvěru a kontaktujte nás, pokud máte jakékoli dotazy. Rádi vám pomůžeme doplatit váš úvěr za nejlepších podmínek a vyhnout se zbytečným nákladům.

Napsat komentář