Co potrebuji na splátky?

admin

Updated on:

Pokud se rozhodnete splácet své nákupy formou splátkového úvěru, je třeba připravit se na proces, který obnáší vyřizování tohoto úvěru. Ať už je to zakoupení vámi požadovaného zboží nebo služby, která si chcete splácet splátkovým úvěrem, měli byste vědět, co je potřeba k vyřízení tohoto úvěru.

Než začnete, musíte si uvědomit, že splátkový úvěr má svá specifika a je potřeba, abyste si byli vědomi jeho pravidel a podmínek. Vzhledem k tomu, že splátkový úvěr poskytuje dlouhodobou finanční pomoc, je potřeba dbát na to, abyste se do něj opravdu dobře připravili.

Co tedy potřebujete, abyste mohli získat splátkový úvěr? K tomu, abyste mohli získat splátkový úvěr, budete potřebovat platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (například cestovní pas, zbrojní průkaz nebo řidičský průkaz). Musíte mít občanství ČR, trvalé bydliště v ČR a být starší 18 let. Je také nutné, abyste měli trvalý zdroj příjmu, ať už je to pracovní smlouva, podnikatelský příjem nebo důchod.

Kromě těchto podmínek musíte také zaplatit minimální akontaci ve výši 10 %. Pokud se rozhodnete pro předplacenou kartu, bude tato akontace automaticky započtena.

Kromě toho je také nutné, abyste dodali další dokumenty, jako je potvrzení o zaměstnání nebo daňové přiznání, abyste mohli získat splátkový úvěr. Je třeba si také uvědomit, že můžete být požádáni o dodatečné doklady a informace.

Pokud se rozhodnete pro splátkový úvěr, je důležité, abyste věděli, co je potřeba při žádosti o splátkový úvěr. Je důležité, abyste se dobře připravili, abyste se vyhnuli náhlým překvapením. Tímto způsobem budete schopni získat splátkový úvěr, aniž byste se museli zabývat případnými překážkami.

Napsat komentář