Co když nezaplatím splátku?

admin

Updated on:

.
Pokud jste se někdy dostali do situace, kdy jste neměli dost peněz na úhradu splátky nebo jiného finančního závazku, můžete si být jistí, že to není jednoduché ani pro vás, ani pro nás.
Věříme však, že se můžeme společně snažit najít řešení, které bude pro obě strany výhodné. Proto vám poskytneme různé způsoby, jak vás upozornit na to, že byste měli zaplatit svou splátku.
Jakmile bude splátka pozdní, budeme vás informovat několika způsoby. Nejdříve vás budeme kontaktovat telefonicky. To znamená, že vám naše společnost pošle SMS nebo e-mail, ve kterém vám oznámíme, že byste měli svou splátku zaplatit.
Kromě toho můžeme také využít bankomaty a zobrazit vám upozornění na to, že máte nesplacenou splátku.
Jestliže nebudete plnit svůj závazek, budeme nuceni vám naúčtovat určité sankce. Tyto sankce se obecně pohybují mezi 10-15 procenty z částky, kterou máte nesplacenou.
Samozřejmě, že se snažíme zajistit, abychom vám poskytli co nejvíce možností, abyste mohli zaplatit svou splátku včas. V případě, že k tomu nemáte dostatek finančních prostředků, můžete se na nás obrátit o pomoc. Můžeme se dohodnout na prodloužení splatnosti, posunutí splátky nebo jiných platebních podmínkách, které vám budou vyhovovat.
Kdykoliv potřebujete radu nebo poradit se, jsme zde pro vás. Nezáleží na tom, jaký typ úvěru máte nebo jakou finanční situaci máte, rádi vám poradíme.
Věříme, že je lepší spolupracovat a najít řešení, které bude pro obě strany uspokojivé. Pokud se vám nepodaří zaplatit svou splátku včas, nebojte se nás kontaktovat a společně najdeme řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Napsat komentář