Kdo je majitel Zonky?

admin

Updated on:

Kdo je majitel Zonky?

Milovníci finančního světa se jistě zajímají o to, kdo je majitelem Zonky. Zonky, oficiálně Benxy s.r.o., je českou investiční skupinou PPF miliardáře Petra Kellnera. Tato skupina se k 1. prosinci 2021 sloučí s bankou Air Bank a.s., což představuje další úspěch v poskytování půjček pro spotřebitele.

Zonky je jedním z nejúspěšnějších finančních podniků v České republice a jeho úspěch se týká jak spotřebitelů, tak investorů. V roce 2020 Zonky zprostředkovalo půjčky v hodnotě přes 10 miliard korun a zároveň spravuje portfolio desetitisícům investorů.

Když Zonky začal, byl to nový a nezvyklý způsob, jak příbuzní, přátelé a dokonce i cizí lidé mohou investovat do osobních půjček a vybrat si svého vlastního věřitele. Od té doby se Zonky stal velmi populárním a dnes je jedním z největších poskytovatelů finančních služeb v České republice.

Majitelem Zonky je Petr Kellner, jedna z nejbohatších osob v České republice. Petr Kellner má bohatou historii v oblasti investic. V roce 1991 založil společnost PPF, která se stala jedním z největších finančních holdingů v České republice. Během svého úspěšného podnikání se stal jedním z nejbohatších lidí v Evropě.

V roce 2017 koupil Kellner společnost Zonky od svých zakladatelů. Následně se soustředil na rozvoj a expandování společnosti, zaměřil se na vytváření výhodných obchodních podmínek a na zlepšování zákaznických služeb.

Kellner se také zasloužil o sloučení Zonky s bankou Air Bank a.s., což dále posílí pozici Zonky na trhu finančních služeb. Sloučení by mělo být úspěšné a oba společnosti se budou moci více zaměřit na poskytování kvalitních a uživatelsky přívětivých finančních služeb.

Kdo je tedy majitelem Zonky? Kdo je člověkem za úspěchem této úspěšné finanční společnosti? Je to Petr Kellner, jeden z nejúspěšnějších miliardářů v České republice, který si díky svému úspěchu v oblasti investic získal obdiv a obdiv mnoha lidí po celém světě. Díky svému přístupu, odvaze a schopnosti vidět budoucnost se mu podařilo dosáhnout toho, co mnozí nevěřili, že je možné. Díky jeho zásluhám se Zonky stalo jedním z nejúspěšnějších finančních podniků v České republice a to se jistě bude i nadále vyvíjet a rozvíjet.

Napsat komentář