Co je to P2B?

admin

Updated on:

Co je to P2B?

P2B (peer to business) je platforma, která umožňuje lidem financovat půjčky malým a středním podnikům (SME sektor). Platforma Nafirmy.cz se zaměřuje na podniky s ročním obratem do 50 milionů, čímž jsou pokryty i mikro SME. Mnoho lidí se ptá, proč do takového podniku pouštíme. Odpověď je vcelku jednoduchá.

Věříme, že jedním z nejdůležitějších zdrojů bohatství je podnikání. Podnikání přináší nové produkty, služby a nové pracovní místa, což všechno přispívá k rozvoji ekonomiky. K tomu, aby se podniky mohly dále rozvíjet, potřebují peníze. P2B platforma Nafirmy.cz poskytuje tyto peníze.

Navíc P2B platformy jako Nafirmy.cz umožňují lidem, aby se stali součástí tohoto úspěšného podnikání. Lidé mohou investovat do podniku prostřednictvím P2B platformy a podílet se na jejich úspěchu. Mohou získat zisk z úrokových sazeb, které jsou vyšší než běžné úrokové sazby bank.

Výhody P2B

P2B platformy mají několik výhod. První a nejdůležitější je, že poskytují lidem přístup k půjčkám malým a středním podnikům, které by jinak neměli. Druhou výhodou je, že lidé mají možnost investovat do podniků, které se jim líbí. To je skvělá příležitost pro začínající podnikatele, kteří se snaží získat financování pro své projekty.

Třetí výhodou je, že P2B platformy jsou schopny nabídnout investorům vyšší úrokové sazby než běžné úrokové sazby bank. Čtvrtou výhodou je, že P2B platformy jsou relativně jednoduché a rychlé na použití. Pátou výhodou je, že umožňují investorům získat přehled o investicích a nastavit si pravidla, která budou vyhovovat jejich potřebám.

Jak P2B funguje

Jak P2B funguje? Je to docela jednoduché. Nejprve musíte najít společnost, do které chcete investovat. Pak musíte vyplnit několik informací o společnosti a o svých investičních záměrech. Poté vám platforma nabídne úvěr, který můžete schválit nebo zamítnout.

Pokud se rozhodnete úvěr schválit, peníze budou z vaší strany převedeny na účet podniku. Podnik má pak přístup k těmto prostředkům a může je využít k investicím do svého podnikání. Na konci úvěru se peníze vracejí investorovi s úrokem.

Závěr

Vidíme tedy, že P2B platforma Nafirmy.cz nabízí jedinečnou příležitost pro investory a podniky. Nabízí investorům přístup k půjčkám malým a středním podnikům a umožňuje jim získat vyšší úrokové sazby než běžné úrokové sazby bank. Pro podniky pak P2B platforma poskytuje přístup k finančním prostředkům, aby mohly rozvíjet své podnikání. P2B platforma Nafirmy.cz je tedy skvělým zdrojem pro investory a podniky, kteří se chtějí dobře rozvíjet.

Napsat komentář