Na co se nevztahuje havarijní pojištění?

admin

Updated on:

Havarijní pojištění je druh pojištění, který je zaměřen na krytí škod způsobených nehodou, která se přihodí vašemu vozu. Říká se, že je to jistota pro případ nenadálých událostí, které by mohly způsobit značnou škodu na vašem vozidle. Avšak existuje několik situací, kdy se havarijní pojištění nevztahuje.

Nejprve je třeba říci, že havarijní pojištění se nevztahuje na škody, které jsou způsobeny vjetím vašeho vozidla do místa postiženého povodní nebo záplavou. V tomto případě existuje samostatné pojištění, které se vám může hodit. Je důležité si uvědomit, že existuje mnoho faktorů, které mohou vést k povodni nebo záplavě. Takže pokud budete chtít pojištění proti těmto nehodám, musíte si přikoupit odpovídající pojistku.

Stejně tak, havarijní pojištění se nevztahuje na škody, které mohou být způsobeny zemětřesením. V tomto případě je důležité si uvědomit, že existuje mnoho pojistek, které mohou pokrýt škody způsobené zemětřesením. Tyto pojistky jsou obvykle poskytovány přes pojišťovny jako AXA.

Posledním případem, kdy se havarijní pojištění nevztahuje, je škoda způsobená vyprošťováním jiného vozu. V tomto případě je důležité si uvědomit, že je důležité mít pojištění, které pokryje vyprošťovací práce. To je obvykle poskytováno přes pojišťovny jako Kooperativa nebo AXA.

Havarijní pojištění je skvělý způsob, jak zajistit, že budete vždy připraveni na nenadálé události, které by mohly způsobit značnou škodu na vašem vozidle. Avšak je důležité si uvědomit, že existují situace, kdy se havarijní pojištění nevztahuje. Tyto situace zahrnují škody způsobené vjetím vozidla do místa postiženého povodní nebo záplavou, škody způsobené zemětřesením a škody způsobené vyprošťováním jiného vozu. Takže pokud se bojíte o škody, které by mohly být způsobeny v těchto situacích, je důležité mít pojištění, které vám pomůže se připravit na nenadálé události.

Napsat komentář