Kdo založil Home Credit?

admin

Updated on:

.

Kdo založil Home Credit?

Vždy se ptáte, kdo stojí za úspěchem úspěšných firem? V případě Home Credit je jedním z hlavních tvůrců Tomáš Jirsa.

Tomáš Jirsa vlastní většinovou agenturu Home Credit a dříve byl byznysovým partnerem mluvčího PPF, Radima Ochvata. V té době také působil jako jednatel publicistického serveru Info.cz, který je vlastněn vydavatelstvím CMI News miliardáře Daniela Křetinského. Křetinský se stal veřejně známým díky skandálu kolem „malého střetu zájmů“.

Daniel Křetinský se od roku 2017 oženil s Annou Kellnerovou, dcerou Petra Kellnera, majitele PPF. Tomáš Jirsa se tedy stal součástí velmi dobře propojeného kruhu, z něhož těží nejen finanční zisky, ale také kontakty.

Mimo práci pro Home Credit se Tomáš Jirsa také zapojil do vzdělávacího projektu „Moje Akademie“, který byl založen v roce 2019. Tomáš Jirsa také založil svou vlastní agenturu, která se zabývá přednáškovými a produkčními službami.

Tomáš Jirsa je významnou postavou v oblasti obchodu a finančnictví v České republice. Home Credit je pod jeho vedením úspěšným podnikem, který se specializuje na nabízení úvěrů a financí.

Kromě Tomáše Jirsy má Home Credit rovněž zásluhu na úspěchu Petra Kellnera, majitele PPF. Petr Kellner se stal veřejně známým díky skandálu kolem „malého střetu zájmů“. Home Credit je také významnou součástí skupiny CMI News, vydavatelství miliardáře Daniela Křetinského.

Tomáš Jirsa je tedy jedním ze zakladatelů Home Credit. S ním i jeho partnery se spojuje úspěch firmy. Tomáš Jirsa se také aktivně zapojil do vzdělávacího projektu „Moje Akademie“, který byl založen v roce 2019. Svou agenturou se zabývá přednáškovými a produkčními službami. Je to skvělý příklad toho, jak může jedna osoba být úspěšná a tvořit podniky, které pomáhají lidem.

Napsat komentář