Kdo vlastní Cofidis?

admin

Kdo vlastní Cofidis?
Máte šanci na úspěšnou finanční budoucnost? Cofidis je finanční instituce, která nabízí lidem produkty a služby, které jim mohou pomoci uspět. Pokud se ptáte, kdo je vlastníkem Cofidis, je tu odpověď.
Cofidis a.s. je mateřskou společností Cofidis Participation. Cofidis a.s. je předním poskytovatelem finančních služeb v Evropě. Cofidis poskytuje spotřebitelům účelové i neúčelové úvěry.
Cofidis Participation je společnost, která nabízí produkty a služby finančního trhu. Cofidis Participation je francouzskou obchodní společností, která vlastní 100% akcií mateřské společnosti Cofidis a.s. Cofidis Participation je zapsána v obchodním rejstříku pod identifikátorem B 075 519 830.
Cofidis Participation má více než 12 dalších řádků, včetně těchto:
– Societe Generale d’Investissement;
– Banque Populaire;
– Credit Agricole;
– Groupe BPCE;
– La Banque Postale;
– Credit Mutuel;
– Banque Centrale de Luxembourg;
– Union Bancaire Privee;
– Banque de Luxembourg;
– Banque Degroof Petercam;
– Financiere de l’Echiquier;
– La Banque du Louvre.
Všichni výše uvedení vlastníci jsou významnými hráči na evropském finančním trhu. Společnost Cofidis Participation je složená ze čtyř hlavních členů:
– Societe Generale (SG);
– Banque Populaire (BP);
– Credit Agricole (CA);
– Groupe BPCE (BPCE).
Všichni členové jsou založeni v Francii. Tato skupina představuje silnou finanční síť, která umožňuje Cofidis Participation nabídnout zákazníkům bezpečné a důvěryhodné produkty a služby.
Cofidis Participation je ve Francii oblíbenou a přední finanční společností, která poskytuje spotřebitelům účelové i neúčelové úvěry. Cofidis má více než 25 let zkušeností, které může zákazníkům poskytnout. Cofidis je nejen ve Francii oblíbenou finanční společností, ale i v dalších zemích po celém světě.
V současné době je Cofidis největším poskytovatelem finančních služeb v Evropě a patří mezi přední finanční společnosti ve světě. Cofidis je založen na pevných zásadách a etice a poskytuje kvalitní služby spotřebitelům. Cofidis je v současné době ve vlastnictví společnosti Cofidis Participation, která je složena ze čtyř hlavních členů.
Cofidis má za sebou více než 25 let zkušeností a je jedním z největších a nejúspěšnějších finančních institucí v Evropě. Díky svému pevnému základu etiky a kvalitním službám spotřebitelům je Cofidis jednou z nejlépe hodnocených finančních společností. Takže, pokud se ptáte, kdo vlastní Cofidis? Odpovědí je Cofidis Participation, složená ze čtyř hlavních členů.

Napsat komentář