Kdo je Ronda Invest?

admin

Updated on:

Je to už pěknou řádku let, co se společnost RONDA INVEST a.s. stala jedním z nejdůležitějších hráčů na českém finančním trhu. Firma byla založena v roce 2002 s cílem nabídnout malým a středním podnikatelům zajištěné úvěry, a zároveň investorům možnost investovat do těchto úvěrů.

Za dobu své existence se společnosti RONDA INVEST úspěšně podařilo budovat silnou a uctívanou značku, která se stala jednou z nejpoužívanějších na českém finančním trhu.

Žáci společnosti mají jedinečnou vizi, díky které dokáží poskytnout malým a středním podnikům nezbytnou finanční podporu a pomoc, kterou potřebují ke svému úspěchu. Zároveň poskytují investorům bezpečnou investici s vysokým potenciálem zisku.

RONDA INVEST se snaží být předním poskytovatelem úvěrů v České republice a nabízí klientům širokou škálu finančních služeb. Mezi ty patří zajištěné úvěry pro malé a střední podniky, investiční úvěry pro korporátní klienty, spotřebitelské úvěry, úvěry na bydlení a úvěry na vzdělání.

Klientům, kteří se rozhodnou investovat do úvěrů poskytovaných společností RONDA INVEST, je také nabízena široká škála finančních produktů. Mezi ty patří vyvážené portfolia, veřejně obchodované fondy, individuální investiční účty a účty pro správu aktiv.

Kromě poskytování finančních služeb se společnost RONDA INVEST zaměřuje také na poskytování poradenství a školení pro zákazníky. Díky této službě si klienti mohou být jisti, že se o své investice dobře starají a získávají správnou radu.

Společnost RONDA INVEST se v 21. století stala jednou z nejúspěšnějších společností na českém finančním trhu. Svým zákazníkům poskytuje širokou škálu finančních služeb a poskytuje jim poradenství a školení, které jim pomáhají maximalizovat jejich investice. Společnost RONDA INVEST je připravena poskytnout své služby i v následujících letech a její zákazníci se mohou těšit na další úspěchy.

Napsat komentář