Jak začít na TikToku?

admin

Updated on:

.

Jak začít na TikToku?

TikTok je populární sociální síť, která vám umožní sdílet krátké videa. Uživatelé mohou vytvářet, sdílet a sledovat videa s délkou až 60 sekund. Pokud se chcete zapojit do světa zábavy a zábavných videí, je to snadné. Tento článek vám ukáže, jak začít na TikToku.

Nejprve přejděte do App Store nebo Google Play a stáhněte si TikTok. Když aplikaci otevřete, naleznete se na stránce Pro vás (aka domovská stránka TikToku). Zde se můžete podívat na videa, která vám TikTok doporučuje.

Nyní přejděte na Já v pravé dolní části obrazovky. Tam budete vyzváni k přihlášení pomocí vašeho telefonního čísla, e-mailu nebo již existujících sociálních sítí (jako například Facebook, Instagram nebo Twitter). Pokud se přihlásíte, budete mít možnost vybrat si své oblíbené videa a nastavit si další účetové nastavení.

Až budete hotovi se svým účtem, můžete začít sdílet své vlastní videa. Chcete-li vytvořit své první video, klepněte na + tlačítko v pravém horním rohu obrazovky a začněte vytvářet. Na obrazovce vyberete, zda chcete, abyste nahrávali video s kamerou nebo chcete vybírat video ze své galerie. Také můžete přidat efekty, hudbu a texty k vašim videím.

Když se vám vaše video líbí, stačí jej uložit a odeslat. Můžete vybrat, jakým lidem chcete sdílet vaše video – můžete jej odeslat do veřejné sítě nebo do skupin svých přátel. Můžete také zvolit, aby se video zobrazovalo na vašem profilu.

Když máte své první video hotovo a uloženo, můžete začít sledovat další uživatele a komentovat jejich videa. Nemusíte se starat o to, aby váš profil vypadal profesionálně. Na TikToku je to všechno o zábavě a užívání si se svými přáteli.

Ujistěte se, že se vyhnete zneužívání TikToku a sledujete pravidla a podmínky. Udržujte svůj účet aktivní, abyste mohli užívat si všechny skvělé funkce, které má TikTok k nabídce.

Jak vidíte, začít na TikToku je velmi jednoduché. Pokud jste na sociálních sítích noví, může to být trochu zastrašující, ale pokud postupujete podle výše uvedených kroků, měli byste být na dobré cestě. Zkuste to a začněte si užívat všechny skvělé vlastnosti, které TikTok nabízí.

Napsat komentář