Jak vypovedet smlouvu Uniqa?

admin

Updated on:

.

Vypovědět pojistní smlouvu Uniqa je jednoduchý proces, který můžete snadno absolvovat v pohodlí vašeho domova. Pokud jste se rozhodli vypovědět smlouvu Uniqa, zde je několik kroků, které musíte dodržet.

Nejprve je důležité, abyste si připravili výpovědní formulář pro vypovězení smlouvy. Tento formulář by měl být podepsán pojistníkem. Pak můžete pokračovat ve vypovězení smlouvy, odesíláním výpovědního formuláře prostřednictvím epodatelna.uniqa.cz. Výpověď podepsanou pojistníkem prosím naskenujte nebo vyfoťte a předejte nám ji prostřednictvím epodatelna.uniqa.cz.

Pokud nemůžete využít elektronickou formu předání, můžete formulář zaslat poštou na naši kontaktní adresu nebo na adresu našeho sídla. Při odesílání výpovědního formuláře poštou doporučujeme, abyste využili službu doporučeného dopisu s doručenkou.

Jakmile obdržíme formulář výpovědi, budeme vás informovat o výsledcích. V případě, že bude vaše výpověď přijata, budeme vás informovat o datu účinnosti výpovědi.

Vypovídání smluv Uniqa je snadný proces, který se může provést z pohodlí vašeho domova. Musíte však postupovat podle pokynů a ujistit se, že výpovědní formulář byl správně vyplněn a podepsán pojistníkem. Pak můžete formulář odeslat elektronicky nebo poštou a my vám informujeme o výsledcích.

Napsat komentář