Jak si nechat poslat peníze na Revolut?

admin

Updated on:

.
Pokud chcete posílat peníze na Revolut, je to snadné a rychlé. Nezáleží na tom, zda se jedná o peníze od vašeho přítele nebo o hotovostní výplatu. Tento článek vám řekne, jak na to.
Nejprve otevřete aplikaci Revolut na vašem mobilním zařízení nebo počítači. Poté vyberte políčko “Přidat peníze”. Vyberte možnost převodu z bankovního účtu. Zobrazí se vám údaje vašeho Revolut účtu a následně se přihlašte do svého internetového bankovnictví.
Poté stačí jen několik kroků. Za prvé, zadejte částku, kterou chcete poslat. Nezapomeňte, že Revolut vám nabízí až 28 měn z celého světa, takže můžete převádět peníze v libovolné měně.
Dále zadejte údaje vašeho účtu Revolut. Tyto údaje obsahují IBAN, číslo účtu, variabilní symbol a název příjemce. Ujistěte se, že jste všechny údaje vyplnili správně.
V posledním kroku, vyberte datum, kdy chcete mít peníze na účtu. Poté stačí jen potvrdit převod.
Po potvrzení převodu odešlete peníze a počkejte, až se objeví na účtu. U Revolutu vám peníze obvykle přijdou velmi rychle, obvykle během několika minut. Na odeslání peněz se vám také účtuje poplatek, který se liší v závislosti na tom, z jakého země a jakou měnou převádíte peníze.
Po přijetí peněz na účet Revolut je můžete využít k platbám a převodům. Peníze můžete použít také na výběry hotovosti v bankomatech po celém světě a pro vyžití v aplikaci Revolut.
Jak vidíte, posílání peněz na Revolut není žádný oříšek. Stačí se držet následujících kroků: otevřít aplikaci Revolut, zvolit políčko “Přidat peníze”, vybrat možnost převodu z bankovního účtu, vyplnit údaje vašeho účtu Revolut, zadat částku, vybrat datum a potvrdit převod. Po obdržení peněz je můžete využít k platbám a převodům a vybrat si je také v hotovosti.
Pokud máte jakékoli dotazy nebo problémy, tým zákaznické podpory Revolut vám rád pomůže. Pomocí bezplatné telefonické linky či chatu můžete získat rychlé a profesionální odpovědi na všechny otázky, které máte ohledně posílání peněz na Revolut.
Takže vidíte, jak si nechat poslat peníze na Revolut není nic složitého. Pokud jste se drželi pokynů uvedených v tomto článku, měli byste mít peníze na účtu během několika minut. Užijte si je!

Napsat komentář