Jak pozvat přátelé do Vitakarty?

admin

Updated on:

.
Máte kamarády, kteří jsou obeznámeni se VITAKARTOU, ale stále ještě nemají vlastní kartu? Myslíte si, že by se jim karta líbila a že by ji využívali? V tom případě je na čase je pozvat! VITAKARTA je skvělý způsob, jak získat výhody a využít slevy, které poskytuje mnoho obchodníků. Takže co čekáte? Pozvěte své kamarády a ukažte jim, jak skvělou věc VITAKARTA je!
Pozvání do VITAKARTY je snadné a rychlé. První krok je přihlásit se do svého účtu. Pak vyberte v nabídce v sekci „Uživatelský účet“, v té vyberte „Pozvat do VITAKARTY přátele“. Zobrazí se Vám jednoduchý formulář, jehož nejpodstatnější částí je závěrečný odkaz na přihlášení, jehož součástí je identifikátor, dle něhož OZP zjistí, že se Vámi pozvaný registroval na základě vašeho doporučení.
Pokud své kamarády pozvete do VITAKARTY, získáte oba body. Za každého pozvaného budete obdarováni 50 body, které můžete využít k nákupu v obchodech, které akceptují VITAKARTU. A samozřejmě, že i váš kamarád dostane 50 bodů. Takže pozváním jim uděláte radost a získáte body za to!
Pozvání do VITAKARTY je také skvělý způsob, jak dát přátelům na vědomí, že se o ně staráte. Pokud se na to necítíte a nechcete obtěžovat, můžete prostě sdílet odkaz. Po kliknutí na něj se zobrazí stránka s podrobným popisem a obrazovkou s pozváním.
Nejenže se budou vaši kamarádi cítit šťastní a vážení, ale získáte i spoustu výhod, které VITAKARTA nabízí. Mezi ně patří například rychlý a bezpečný přístup k nákupům ve vybraných obchodech, možnost nastavit si bezkontaktní platby, a dokonce i možnost získat slevy.
VITAKARTA poskytuje také mnoho dalších benefitů, jako je možnost ukládat kredity, které lze využít k nákupům, nebo často kladené otázky, které Vám pomohou zjistit více o tom, jak můžete VITAKARTU využít k tomu, abyste co nejvíce ušetřili.
Takže co čekáte? Co je lepšího než darovat přátelům výhody a slevy, které VITAKARTA přináší? Pozvěte své kamarády do VITAKARTY a ukažte jim, jak skvělou věc VITAKARTA je!

Napsat komentář