Jak doplatit buřinku?

admin

Updated on:

.

Splacení úvěru ze stavebního spoření může být pro mnohé z nás obtížné. Někteří se tomu vyhnou, jiní to vzdají a nechají si úvěr jen tak ležet, aniž by jej dokončili. Pokud se rozhodnete dokončit svůj úvěr ze stavebního spoření a dokončit jej, můžete to udělat zcela zdarma. Jak to udělat? Prvním krokem je zjistit, kolik ještě zbývá splatit.

Můžete to zjistit několika způsoby. Nejpohodlnější cestou je navštívit jakoukoli pobočku České spořitelny a sdělit jim informace o úvěru. Dále můžete informace získat prostřednictvím e-mailu na adrese burinka@burinka.cz nebo prostřednictvím linky 800 120 120.

Vědět, kolik ještě musíte splatit, je pro doplacení úvěru ze stavebního spoření nezbytný krok. Poté musíte zaplatit tuto částku. K tomu můžete využít jakoukoli platební metodu, která je vám pohodlná. Doporučujeme však zvolit platbu bankovním převodem, která je nejrychlejší a nejlevnější.

Až budete mít peníze připravené na splacení vašeho úvěru ze stavebního spoření, je čas, abyste je poslali do banky. K tomu můžete opět využít jakoukoli metodu, která je vám pohodlná. Běžně se používá bankovní převod, který je nejrychlejší.

Po odeslání peněz je ještě třeba potvrdit, že byl úvěr dokončen. To můžete udělat prostřednictvím e-mailu na adrese burinka@burinka.cz nebo na lince 800 120 120. Poté bude úvěr ze stavebního spoření ukončen a peníze budou odeslány zpět na váš účet.

Jak můžete vidět, doplatit úvěr ze stavebního spoření je zcela zdarma. Je velmi důležité, abyste pečlivě sledovali stav úvěru a pravidelně jej spláceli. Tímto způsobem se vyhnete nepříjemnostem a vaše finance budou v bezpečí.

Pokud máte ještě jakékoli dotazy ohledně doplatení úvěru ze stavebního spoření, neváhejte se obrátit na náš tým s názvem burinka@burinka.cz nebo na linku 800 120 120. Naši odborníci vám rádi pomohou s jakýmikoli dotazy, které máte.

Napsat komentář