Jak dlouho trvá schválení na Zonky?

admin

Updated on:

.
Pokud se chystáte využít služeb Zonky a váháte, jakou dobu bude trvat schválení, tak se můžete uklidnit. Na Zonky se snažíme o co nejrychlejší schválení, aby se vám dostalo peněz na účet co nejdříve.
Vše záleží na tom, jak rychle jsou vyřízeny potřebné formalitky. Pokud je to potřeba, můžete požádat o přístup k vám osobním údajům, aby se urychlilo schválení. Jakmile máme všechny potřebné informace, váš úvěr se schvaluje během krátké doby.
V Zonky jsme připraveni pomoci vám při každém kroku. Jakmile dostanete náš úvěrový návrh, jednoduše ho potvrdíte pomocí SMS kódu. Tím podepíšete smlouvu a okamžitě pošleme peníze na váš bankovní účet. V některých případech jsou peníze na účtu do 5 minut a v nejhorším případě to může trvat do 1-2 pracovních dnů.
Pokud chcete mít jistotu, že váš úvěr bude schválen co nejdříve, doporučujeme vám předložit všechny potřebné dokumenty a informace. Zonky se snaží, aby všechny úvěry byly schváleny co nejdříve.
V Zonky se také snažíme zajistit, aby všechna schvalovací procesy byly co nejtransparentnější. Naši pracovníci jsou vždy ochotní vám pomoci s informacemi, které potřebujete.
Nebojte se, že by vám schválení trvalo příliš dlouho. Zonky se snaží schvalovat úvěry co nejrychleji, aby vám mohli poskytnout úvěr v co nejkratším čase. Takže pokud potřebujete peníze rychle, nemusíte se obávat, že by proces schválení trval příliš dlouho.

Napsat komentář